bartosz
Bartosz Smółka

Członek zarządu. Dyrektor ds. prawno-administracyjnych Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży „Przystanek” w Rudzie Śląskiej. Doradca obywatelski. Specjalista Szkoły Liderów Ekonomii Społecznej. Mediator. Prawnik. Jeden z pomysłodawców i twórców Fundacji „4 Open Minds Foundation”. Człowiek, który ma głowę pełną pomysłów. Odważny, nie bojący się wyzwań. Od dawna wyznaje zasadę, iż nie ma rzeczy niemożliwych. Stale realizuje nowe projekty, do których angażuje się całym sobą. Konkretny i rzeczowy. Pasjonat siatkówki, w którą grał przez wiele lat. Człowiek kochający sportowe emocje i sukcesy młodych ludzi. Wielbiciel kuchni włoskiej i azjatyckiej. Uwielbia podróże. Dzięki sportowi nauczył się zdrowej rywalizacji. Umie przegrywać, a to we własnej działalności bardzo ważna zasada, bowiem nie zawsze musi być tak, jak sobie założymy.

FullSizeRender
Konrad Dziuba

Jeden z trzech założycieli Fundacji „4 Open Minds Foundation”. Aktywnie działa na rzecz profesjonalizacji organizacji poradniczych działających w obszarze trzeciego sektora. Piastuje funkcję dyrektora programowego w Stowarzyszeniu na Rzecz Poradnictwa Obywatelskiego „Dogma”. Współtwórca i wiceprezes zarządu Związku Organizacji Poradniczych „Jednakowo Inni”. Prawnik, prowadzący własną kancelarię, której usługi dedykowane są podmiotom z obszaru prywatnego sektora medycznego. Optymista, zarówno w toku realizacji aktywności zawodowych, jak i prywatnie. Wykładowca akademicki. Wychodzi z założenia, iż nadrzędną wartością każdego przedsięwzięcia są tworzący je ludzie. Człowiek wsłuchujący się w głos innych. Do wszystkich realizowanych projektów podchodzi profesjonalnie, choć z młodzieńczym zapałem to zawsze opierając swoje racje na merytorycznych filarach. Wrażliwy na potrzeby innych, poprzez pomoc prawną i obywatelską stara się wspierać osoby potrzebujące w pokonywaniu trudności życiowych, będących często przyczyną problemów natury prawnej. Pasjonat sportów zimowych oraz nowych technologii.

grzegorz
Grzegorz Dąbrowski

Absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Specjalista z zakresu marketingu politycznego. Wiele lat pracował jako rzecznik prasowy prezydenta jednego z największych polskich miast, tworząc pierwsze w historii tamtejszego samorządu biuro prasowe, na którego strukturze wzorowało się później wiele innych miast. Kierując jednocześnie wydziałem promocji, współtworzył jedną z pierwszych w kraju strategii promocji miasta. Przykłady jej konsekwentnej realizacji znalazły odzwierciedlenie w wielu branżowych artykułach i wykładach. Publikował na łamach „Media Skrypt” i „Rzeczpospolitej”. Był wielokrotnie prelegentem podczas prestiżowych imprez branży PR, m.in. Kongresu PR w Rzeszowie czy Ogólnopolskiej Konferencji „PR w samorządzie”. Ambitny, wytrwały, lubiący wyzwania. Dużo wymaga zarówno od siebie, jak i od innych. W pracy perfekcjonista o twardych zasadach, a prywatnie – dusza towarzystwa, lubiąca poznawać nowych ludzi.